تبلیغات
دنج بلوگ - فال روز (2 فروردین- 22 مارچ)
 
دنج بلوگ
درباره وبلاگ


سلام
به وبلاگ خودتون خوش آمدید
ما در این وبلاگ به صورت گروهی همکاری میکنیم
وبا هر موضویی آپ خواهیم شد
آماده تبادل لینک با شما عزیزان هستیم
ودر صورت تمایل می تونید یکی از نویسنگان این وبلاگ باشید

مدیر وبلاگ :
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
قالب ما چطوریه؟

 شبکه اجتماعی دنج نما


فال روز (2 فروردین- 22 مارچ)
از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!...

فروردین
ممکن است آن قدر اشتیاق شما زیاد باشد که بتوانید با خوش بینی کورکورانه و تنها ایمان به کاری که انجام می دهید راه تان را به سوی یک موقعیت چالش برانگیز باز نمایید. اما امروز آن قدر احساسات تان شدید هستند که می توانید بدون در نظر گرفتن حقایق خیلی دیوانه وار عمل کنید. واضح است که روش مطمئن تری که کمتر مخرب است این است که آهسته تر گام بردارید. تنها دلایلی که اکنون شما را به پرواز در می آورند دلایل تخیلی هستند. پس کمی نرم تر شوید و به جمع دوستان تان روی آورید. سپر جنگی تان را زمین بگذارید و در عوض انرژی خود را به سوی چیزی یا کسی که این شور و علاقه ی شما را شعله ور می سازد هدایت کنید.

اردیبهشت
وقتی به پیش رفتن دشوار می گردد، گاو نر (نماد برج ثور) سرسخت درون تان می تواند بیش از پیش تعیین کننده شود. شما کسی نیستید که پاسخ نه را بپذیرد، پس بیشتر تلاش می کنید و در عوض می خواهید جلوتر بروید. اما ممکن است امروز به خاطر شتابی که در پیشرفت دارید هدف تان را فراموش کنید. اگر موقتاً خود را از دست رفته حس می کنید اصلاً نگران نباشید، زیرا مدت زیادی طول نخواهد کشید؛ شما کسی نیستید که بدون هدف و در گیجی حرکت کند. اما اکنون این خیالات شماست و نه عقل تان که ترغیب تان می کند تا تقریباً هر مانعی را که بر سر راه تان وجود دارد کنار بزنید.

خرداد
اکنون افکار واضح و روشن کمی تیره و مبهم می شوند، زیرا سیاره ی شما که عطارد است با نپتون ابر مانند به هم قلاب می شوند. شاید مجبور شوید تا با یک حس قوی که از شما می خواهد تا از محدودیت های زندگی تان بگریزید مبارزه کنید، زیرا فرار از این محدودیت ها کمکی به شما نخواهد کرد. در عوض باید یاد بگیرید که صبور باشید تا به اهداف بلند مدت تان برسید. اگرچه امروز کمی دشوار است که آهسته و پیوسته گام بردارید، اما مرحله به مرحله قدم برداشتن یکی از ترکیبات اصلی فرمول کنونی تان برای رسیدن به موفقیت است.

تیر
امروز ممکن است احساس خوبی نداشته باشید، زیرا جریان های کهکشانی شما را به اقیانوس وسیع و بی پایان تجربه می کشانند. افق های وسیع می توانند شما را عصبی کنند، زیرا معمولاً فضای آشنای یک خلیج کوچک را ترجیح می دهید. از یک طرف، آزاد هستید که قلمروهای جدید را تجربه کنید و افکارتان می توانند در کنار ترس های گذشته سبکبارانه حرکت کنند. از طرف دیگر، عدم هماهگنی شما را گیج کرده و بدون جهت گیری رهای تان می کند. در مقابل چیزی که اجتناب ناپذیر است مقاومت نشان ندهید و در عوض آن را با آغوش باز بپذیرید. هرگز نمی دانید در مسیری که می روید چه چیزهایی یاد خواهید گرفت.

مرداد
پیدا کردن یک تعادل کارآمد بین مقاومت های بیرونی و خیالات بارور درون تان ممکن است امروز یک موقعیت چالش برانگیز را برای تان رقم بزند. خوش بینی شما ترغیب تان می کند تا درباره ی قابلیت های پنهان و گسترده ی پیش روی تان بلند پروازی کنید. اما حالا که تمایل دارید تا همه ی جزییات مهم را همان طور که خستگی ناپذیر به سوی هدف تان حرکت می کنید توضیح دهید، خطر در کمین شماست. به شما توصیه می کنیم که کمی احتیاط کنید. اگر به محدودیت های خود اعتراف کنید، شانس بیش تری خواهید داشت تا به رویاهای تان برسید.

شهریور
اکنون برای شما که در برج سنبله به دنیا آمده اید و بسیار باریک بین هستید زمان پارادوکس ها و تناقض هاست، زیرا می خواهید حقایق زیادی را فاش کنید تا از آن ها برای تایید نظرات تان استفاده نمایید. اما از آن جایی که امروز سیاره ی شما که عطارد است با نپتون مبهم و رویاگونه پیوند خورده است، شما به درون دریای ابر مانند رویاها کشیده می شوید و از دنیایی که به دقت هدایت تان می کند و می خواهید در آن باشید دور می شوید. ممکن است به جای این که خودتان را به عقل و منطق محدود سازید، بخواهید بر اساس احساس خود عمل کنید. اما خیلی از نقشه ی اصلی دور نشوید. میانه رو باشید و راهی را پیدا کنید که به شما اجازه می دهد عقل و احساس را با هم داشته باشید؛ به این ترتیب مسیرتان را گم نخواهید کرد.

مهر
به نظر می رسد که از منطقه ی تاریک و روشن و مبهم عقل عبور می کنید و افکارتان از مسیر اصلی خارج می شوند. خوشبختانه اگر می توانید به ایده های رویایی خود که در مسیرتان پیش می آیند اطمینان کنید خطری وجود ندارد. ا ین در طبیعت شماست که تناقض های کهکشانی را متعادل سازید، اما گاهی پیش می آید که نمی توانید افکارتان را سر و سامان دهید. حالا می توانید یک تصمیمی بگیرید، اما شاید نتوانید تصمیم تان را برای دیگران توجیه کنید. این بهترین، هنری ترین و رمانتیک ترین نوع الهام است. فقط این که این ها را با واقعیت اشتباه نگیرید.

آبان
امروز زمان آن رسیده است که آینده را با آغوش باز بپذیرید، حتی اگر نمی توانید بدانید که مرحله ی بعدی چیست. با آهنگی که به گوش می رسد برقصید، حتی اگر نمی دانید که این آهنگ از کجا می آید. خوش بینی درون تان را پیدا کنید و بخواهید تا کمک تان کند. اطراف شما پر از نیروهای جادویی است و آگاهی از وجود این نیروها یک شروع فوق العاده است. حالا وقت آن نیست که به خاطر انتظارات دیگران خودتان را ناراحت کنید. کار شما این است که مشکلاتی را که غیر قابل حل به نظر می رسند به موقعیتی تبدیل کنید که به سود شما کار کنند؛ شاید حتی چیز مرموز جالبی را در این میان به وجود بیاورید.

آذر
اصلاً مهم نیست که امروز چه قدر مصمم هستید، شاید مجبور شوید با موجی موقتی از شک و تردید به خود دست و پنجه نرم کنید. بین شما و اهداف تان یک مه غلیظ و غیر قابل نفوذ دیده می شود. باورهای معنوی تان می توانند به کمک تان بیایند، البته تا زمانی که سعی نکنید بر ابهامات پیش روی تان غلبه کنید. در عوض حساسیت خود را به مهربانی و سردرگمی تان را به انعطاف پذیری تبدیل نمایید. بر دنیای درون تان تمرکز کنید و به دنبال این نباشید که موفقیت خود را در دنیای بیرون دنبال کنید. آرامش ذهن از دنیای درون برمی خیزد.

دی
اگرچه عجیب به نظر می رسد، اما تصورات تان امروز شما را قادر می سازند تا انرژی عاطفی و احساسی خود را پیدا کنید و از کوهی که جلوی شما سر بر آورده است بالا بروید. از سطح واقعیت عبور کنید و به دنیای خیالات تان فرو بروید، زیرا این درست همان جایی است که جواب ها از دید پنهان شده اند. از رویاهایی که از ناخودآگاه تان برمی آیند استفاده کنید تا آینده ی تان را همان طوری که آرزو می کنید رنگ و لعاب ببخشید. هر کاری که می کنید به یاد داشته باشید که آن چه را می بینید باور نکنید، بلکه آن چه را باور دارید ببینید.

بهمن
در رویاهای تان به آینده فکر می کنید. شما مانند کاهنی هستید که افق دید خود را مدیریت می کند و دیگران ممکن است چه بخواهید و چه نخواهید برای راهنمایی پیش تان بیایند. این مسئولیت ممکن است موقتاً توانایی شما را برای مسقل بودن محدود کند، زیرا حالا وظایف مهمی وجود دارند که به عهده ی شما گذاشته می شوند. سعی نکنید تا از این ندای معنوی فرار کنید. تاثیر مثبتی که بر دیگرانی که به شما اطمینان می کنند می گذارید بارها و بارها به خودتان برمی گردد.

اسفند
ممکن است تصویر ایده آلی که از آینده دارید آن قدر زنده به نظر برسد که وقتی می فهمید از شرایط فعلی تان خیلی دور است دچار هراس شوید. اما این همیشه خبر بدی نیست وقتی که ابرهای خیالات به زمین می بارند، زیرا این همان جایی است که چرخ ها جاده ی زندگی را لمس می کنند و این درست همان زمانی است که کار واقعی شما آغاز می شود. هر دو طرف را تجربه کرده اید: هم خیالات واهی را دیده اید و هم واقعیت عریان را. اکنون زمان آن رسیده است که راهی جادویی بسازید که به شما اجازه می دهد تا آزادانه بین این دو دنیای نا مربوط حرکت کنید.
نوع مطلب :
برچسب ها : فال روز (2 فروردین- 22 مارچ)،
لینک های مرتبط :
☺
سه شنبه 18 دی 1397 01:23 ب.ظ
Howdy outstanding blog! Does running a blog such as
this require a large amount of work? I've virtually no knowledge of programming but I was hoping to start my
own blog in the near future. Anyhow, should you have any suggestions or techniques for new blog owners please share.
I know this is off topic but I just had to ask.
Thanks!
جمعه 14 دی 1397 11:01 ق.ظ
I was recommended this web site by my cousin. I'm not
sure whether this post is written by him
as no one else know such detailed about my difficulty.

You're incredible! Thanks!
چهارشنبه 12 دی 1397 03:55 ب.ظ
Hi, the whole thing is going fine here and ofcourse
every one is sharing data, that's actually excellent, keep up writing.
چهارشنبه 5 دی 1397 06:46 ق.ظ
Hello just wanted to give you a quick heads up. The text in your content seem to be running off the screen in Safari.
I'm not sure if this is a formatting issue or something to do with browser compatibility but I figured I'd post to let you know.

The style and design look great though! Hope you get the issue resolved soon. Kudos
سه شنبه 4 دی 1397 09:12 ب.ظ
Chain-hyperlink fences are especially price-effective.
یکشنبه 2 دی 1397 02:21 ق.ظ
This is a topic that's near to my heart... Thank you!
Exactly where are your contact details though?
جمعه 30 آذر 1397 05:00 ق.ظ
6' wooden fences run about 1$18.00 a foot.
یکشنبه 25 آذر 1397 08:04 ق.ظ
Hello would you mind sharing which blog platform you're working with?
I'm going to start my own blog in the near future but I'm having a hard time
making a decision between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
The reason I ask is because your design seems different then most
blogs and I'm looking for something unique.
P.S My apologies for getting off-topic but I had to ask!
سه شنبه 6 آذر 1397 09:31 ب.ظ
I believe that is one of the most vital information for me.
And i'm glad reading your article. However want to observation on some
basic issues, The web site style is wonderful, the articles is truly
nice : D. Excellent task, cheers
شنبه 14 مهر 1397 04:46 ق.ظ
6. New York Academy for Performing and Film.
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 07:16 ب.ظ
Howdy! This post couldn't be written any better!
Reading this post reminds me of my good old room mate! He always kept talking about
this. I will forward this post to him. Fairly certain he will have a good read.
Thank you for sharing!
سه شنبه 7 آذر 1396 07:04 ب.ظ
سلام، من احساس می کنم متوجه شدم که شما وبلاگ من را می دیدید، بنابراین به اینجا رسیدم
بازگشت به انتخاب؟؟ من تلاش برای پیدا کردن مسائل برای بهبود وب سایت من! من حدس می زنم خوب است
از بعضی از ایده های خود استفاده کنید
چهارشنبه 10 آبان 1396 05:38 ب.ظ
تو خیلی عالی هستی من فکر نمی کنم که از قبل از هر چیزی بخوانم.
بنابراین خوب است که کسی را با افکار اصلی در مورد این موضوع کشف کنید.
واقعا.. سپاسگزارم برای شروع این. این وب سایت است
چیزی است که در وب مورد نیاز است، کسی با برخی از اصالت!
پنجشنبه 16 شهریور 1396 05:21 ق.ظ
Howdy! This is my first visit to your blog!
We are a team of volunteers and starting a new project in a community in the same niche.
Your blog provided us useful information to work on. You have done a
outstanding job!
سه شنبه 14 شهریور 1396 07:31 ب.ظ
Your way of describing all in this paragraph is genuinely nice, every one be capable of simply be aware
of it, Thanks a lot.
شنبه 31 تیر 1396 12:50 ب.ظ
Great delivery. Outstanding arguments. Keep up the good work.
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 12:33 ب.ظ
It's a shame you don't have a donate button! I'd most certainly donate to this excellent blog!
I guess for now i'll settle for bookmarking and adding your RSS feed to my Google
account. I look forward to fresh updates and will talk about
this site with my Facebook group. Talk soon!
جمعه 1 اردیبهشت 1396 03:08 ق.ظ
I'm impressed, I have to admit. Rarely do I come across a blog that's equally
educative and engaging, and without a doubt, you've hit the nail on the head.
The problem is something that not enough folks are speaking intelligently about.
I am very happy I found this during my search for something concerning this.
جمعه 25 فروردین 1396 02:20 ب.ظ
I'm really enjoying the design and layout of your website.
It's a very easy on the eyes which makes it much more enjoyable for me to
come here and visit more often. Did you hire out a designer to create your
theme? Superb work!
پنجشنبه 24 فروردین 1396 09:20 ق.ظ
Does your site have a contact page? I'm having trouble locating it
but, I'd like to send you an e-mail. I've got some ideas for your blog you might be interested in hearing.
Either way, great blog and I look forward to seeing it grow over time.
چهارشنبه 23 فروردین 1396 07:10 ق.ظ
It's perfect time to make a few plans for the long run and it's time to be happy.

I've learn this publish and if I may just I want
to recommend you some interesting issues or advice.
Perhaps you can write next articles regarding this article.
I desire to learn even more things about it!
سه شنبه 22 فروردین 1396 12:33 ق.ظ
Hey outstanding blog! Does running a blog similar to this take a massive
amount work? I've virtually no understanding of programming but I was hoping to start my
own blog soon. Anyways, if you have any recommendations or techniques for new
blog owners please share. I know this is off subject nevertheless I
just needed to ask. Thanks!
دوشنبه 21 فروردین 1396 12:59 ب.ظ
Today, I went to the beachfront with my kids. I found a sea shell and gave it to my 4 year old
daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She put the shell to
her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her ear.
She never wants to go back! LoL I know this is entirely off
topic but I had to tell someone!
دوشنبه 21 فروردین 1396 05:33 ق.ظ
This is really interesting, You are a very skilled blogger.
I've joined your feed and look forward to seeking more of your great post.
Also, I have shared your site in my social networks!
یکشنبه 20 فروردین 1396 09:22 ب.ظ
Good post. I learn something new and challenging on sites I stumbleupon every day.
It will always be helpful to read through articles from other authors and practice something from their
sites.
یکشنبه 20 فروردین 1396 03:00 ب.ظ
Quality articles is the secret to be a focus for the people to
pay a visit the site, that's what this site is providing.
یکشنبه 20 فروردین 1396 01:14 ب.ظ
Thanks for sharing your thoughts. I truly appreciate your efforts and
I am waiting for your further post thank you once again.
سه شنبه 15 فروردین 1396 07:10 ق.ظ
Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wished to say that I have truly enjoyed
browsing your blog posts. In any case I'll be subscribing to your rss feed and I hope you write again very soon!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
Top Blog
پیامک های عاشقانه Online User بزرگترین وبلاگ گروهی ایران
 
 
بالای صفحه